Hakkımızda


Vizyonumuz

Türkiye ve dünyada  siz degerli müşterilerimize insanlara işe yarar ürün ve hizmetleri lider olarak sunmaktır.

Müşterilerinin her türlü gereksinimlerini göz önüne alarak ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri tek elden sorunsuzca karşılayıp iş yükünü hafifleterek iş gücü ve kaynaklarını daha verimli kullanmalarını sağlayarak piyasada rekabet gücünü artırmak .

Müşterilemizin her türlü elektronik ihtiyacını gidermek.

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak

Müşterilerimize Katma değer yaratmada lider olmak,

Kalıcı rekabet üstünlükleri sağlamak

Yerel gücümüzü ulusal üstünlüğe dönüştürmektir

GÜNGÖR Elektronik  , elektronik cihaz imalatı,cihazların bakım ve onarımı konusunda geniş hizmet alanlarını hedefleyen bir şirket olarak 1990 yılında kurulmuştur

Satışını ve servisliğini yapmış oldugu cihazları en kısa zamanda ve en düşük maliyetle eski durum ve performanslarına kavuşturmayı amaçlayan GÜNGÖR ELEKTRONİK, bu alandaki hizmet ve çalışmalarını 1995 yılından bu yana aralıksız sürdürmektedir.

Uzman kadrosu ve yetkin donanımıyla 81 ayrı ilde hizmet veren dünyaca ünlü ARVENTO  AŞ  şirketiyle 2007 yılında yaptığı işbirliği teknik servis hizmeti ile gücüne güç katan GÜNGÖR ELEKTRONİK, çalışmalarını özellikle araç kişi  takip otomasyon bilişim  alanlarında yoğunlaştırmıştır.arvento bayi


Not Alınan Ödüller

2008 yılının en özverili çalışan yetkiliservis ödülü

2009 yılı en başarılı servis plaketi

2007 yılının en başarılı yetkili servisi

2010 yılının en başarılı servis plaketi ödüllerini almıştır

 

GÜNGÖR elektronik ''özel teknik servis'' hizmeti veren 21 yıllık bir kuruluştur. Bünyesinde uzman, eğitimli çalışanlarıyla Adana genelinde bir çok konuda teknik servis hizmeti sunar. Hizmet kalitesi ve uygun fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Adananın en güvenilir ve hızlı en iyi araç takip sistemi arvento teknik servisi arvento adana bayi Güngör elektronik adana arvento satis ve teknik servisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bizlere her türlü soru ve görüşleriniz için ---iletişim--- bölümümüzden ulaşabilirsiniz.